Best gelezen nieuws

Best gelezen recensies

Ygor wint Comedy Cover Contest

Camedy.nl  |  14-06-2011
Zaterdagavond was Gent voor de zesde keer de lokatie voor de Crazy Comedy Cover Contest. Winnaar van de avond werd komiek Filip Haeyaert, ofwel Ygor.

Ygor uit Poperinge kreeg de meeste lachers op zijn hand dankzij zijn Comedy Cover van de in België wonende Italiaan Rocco Granata.

De Nederlandse eer werd hoog gehouden door Bas Birker. Hij deed Bert Koster na, geheel in stijl met hoge hoed en grote bierpul, het mocht helaas niet baten.

Andere deelnemende acts waren Jezus (winnaar vorig jaar), Jelle De Beule en Lieven Scheire (Neveneffecten), Piet De Praitere, William Boeva en Piv Huvluv (met stemmenimitator Guga Baùl en pianist Ghislain Debyser). In de jury zetelden Jean Blaute, Patrick de Witte en Freddy Devadder, de presentatie was in handen van Gunter Lamoot.

  Volgend bericht: Glenn Wool naar Tivoli
  Vorig bericht: Jeron de Wulf wint Comedy Slam 2011

Bestel de best verkopende cabaret dvd's.



Banner Leading Entertainment