Best gelezen nieuws

Best gelezen recensies

Theo Maassen even bestuurder in stadhuis Eindhoven

Camedy.nl  |  18-07-2011
Niet voor de eerste keer heeft Theo Maassen van zich laten horen buiten het podium. Deze keer heeft hij zichzelf tussen de andere bestuurders van het stadhuis in Eindhoven gewurmd.

De portretgalerij van de gemeenteraad en burgemeester en wethouders was maandagochtend opeens aangevuld met een opvallend portret van Maassen.

De foto van de nieuwe wethouder is opgehangen tijdens filmopnames bij het stadhuis. Afgelopen weekend werden opnamen gemaakt voor de film Doodslag met Maassen in de hoofdrol. De film, die grotendeels in Eindhoven wordt gedraaid, komt in januari in de bioscoop.

De filmcrew maakte zaterdag en zondag opnamen voor het stadhuis, maar mocht zich binnen omkleden. Bij wijze van grap is toen de foto van Maassen naast een van de Eindhovense wethouder gehangen. De foto van de cabaretier is inmiddels verwijderd, meldt een woordvoerder.

Fotografie: Mary Fiers

Bestel de best verkopende cabaret dvd's.



Banner Leading Entertainment