Olaf en Jasper zaterdag in de bosjes
Camedy.nl | 29-08-2011
Op zaterdag 3 september vindt op Landgoed Zonnestraal vlakbij Hilversum Olaf en Jasper met Vrienden in de Bosjes plaats.
Het is de zevende keer dat dit gratis muziek- en cabaretfestival wordt georganiseerd. Vanaf 16.00 uur zijn bezoekers van harte welkom in het opgeknapte openluchttheater in het Loosdrechtse Bos om te genieten van optredens van onder anderen Wilko Terwijn, Maarten Ebbers, Poolvogel en Esther Groenenberg
Het festival begon ooit als feestje, maar is uitgegroeid tot een bijzonder evenement voor jong en oud. Er is uitgebreide catering, inclusief de nu al beroemde Bosjessoep, bezoekers kunnen shirts laten bedrukken en er is zelfs speciaal Bosjesbier. Maar, benadrukt de organisatie, het blijft een feestje: iedereen werkt belangeloos mee, de toegang is gratis en als het donker wordt, is het hele bos verlicht met lampjes.
Bestel de best verkopende cabaret dvd's.